Vlaamse Erfgoedbibliotheken
11-09-2013 (Laatste bewerking: 12-06-2020)

Open data evenement ‘Apps for Culture’

Logo Apps for culture

Op zaterdag 21 september 2013 organiseert PACKED vzw in samenwerking met onder andere OKFN, Creative Commons België en Kunstencentrum Vooruit het open data evenement ‘Apps for Culture’.

Bouw een cultuurapp en val in de prijzen

Tijdens dit evenement zullen ontwikkelaars aan de slag gaan met open culturele datasets (hackathon) en wordt er ruimte voorzien voor enkele inspirerende talks rond open data in/en cultuur. Deelnemers kunnen aan het einde van de dag al in de prijzen vallen, maar ze hebben tot het einde van het jaar de tijd om hun app af te werken. In december 2013 is een tweede afsluitend evenement voorzien. Daar worden alle apps voorgesteld en vindt nog een prijsuitreiking plaats.

Alle informatie vindt u op appsforculture.be [1].

Details
Datum 
21-09-2013
Organisatie 
PACKED vzw [2]
Praktisch
Locatie 

Kunstencentrum Vooruit, Gent

Inschrijven 

Tot en met 15 september kan je individueel inschrijven [3] of als team, individuele ontwikkelaars zullen op de dag zelf nog een team moeten vormen. Ook geïnteresseerde bezoekers zijn van harte welkom!

  • Agendabericht
  • |
  • 11-09-2013
  • |
  • Webredactie (Vlaamse Erfgoedbibliotheek)

Bron

Pagina-URL (geraadpleegd op 2025-11-13 00:36):
https://vlaamse-erfgoedbibliotheken.be/node/2952
https://vlaamse-erfgoedbibliotheken.be/agenda/2013/09/2952-apps-for-culture

Links

[1] https://www.projectcest.be/wiki/Hoofdpagina
[2] http://meemoo.be
[3] https://www.eventbrite.com/e/registratie-apps-for-culture-7031969811

Termen

Uitgelicht
e-Erfgoed
Trefwoorden
Innovatie
Trefwoorden
Studiedag/Workshop
Tags
Linked Open Data
Tags
Open Cultuurdata

Syndicatie

Ook gepubliceerd op 
facebook.com/erfgoedbibs
Ook gepubliceerd op 
twitter.com/erfgoedbibs