Informatie aan Zee 2011

Informatie aan Zee, het tweejaarlijkse evenement van de VVBAD, helpt bibliotheken, archieven en documentatiecentra om hun diensten op een professionele manier te ontwikkelen door een overzicht te geven van de recentste technologische evoluties. Informatie aan Zee is een interactief evenement met een beursgedeelte en een omvangrijk programma van presentaties, workshops, panels en productpresentaties.
In 2011 vond Informatie aan Zee plaats op 15 en 16 september in het Kursaal te Oostende. Ons overzicht van erfgoedgerelateerde sessies laat zien dat erfgoed ruim aan bod kwam op deze editie.
Bijdrage Vlaamse Erfgoedbibliotheek
Namens de sector van erfgoedbibliotheken maakte stafmedewerker David Coppoolse deel uit van de programmawerkgroep voor Informatie aan Zee.
De Vlaamse Erfgoedbibliotheek leverde bovendien twee presentaties:
- Cometa. Collecties consistent in kaart brengen
- Flandrica.be: Naar een virtuele Vlaamse Erfgoedbibliotheek
Daarnaast was er tijdens de receptie van de VVBAD in de Openbare Bibliotheek Oostende gelegenheid om de reizende fototentoonstelling 'Erfgoedbibliotheken' te bekijken.